بازم گول خوردیم. بازم فهمیدیم که چقدر راحت و آسون می شه مردم ساده مون رو وادار کرد که شعارهای پوچ و بی اساس رو کنن.

انتخابات نهمین رییس جمهور ایران پیامی جز این نداشت و نتیجه ای جز اینکه مردم ما دوست دارن به 8 یا شاید 16 سال پیش برگردن.

نمی دونم احمدی نژاد واقعا رای آورد یا براش رای ساختن یا طبق شایعات آرای معین بیچاره شده از عدم اتحاد اصلاح طلب ها رو ، به اسم اون نوشتند. اما دوست دارم بدونم کسایی که به احمدی نژاد رای دادن به چی فکر می کردن و چه توجیهی برای این کار خودشون دارن. اینکه اون رجایی زمان ماست؟

خوبه یه ذره فکر کنیم ببینیم رجایی آدم 27 سال ِ پیش بود. نسخه هاش برای اون موقع خوب بود. شاید هم اگر اون شهید زنده بود مثل خیلی های دیگه به حرف ِ امام علی(ع) گوش می کرد و به روز می شد. اما احمدی نژاد عادت ِ به روز شدن نداره. اون می خواد همون نسخه 27 سال ِ پیش و شایدم 1400 سال ِ پیش رو برامون بپیچه. غافل از اینکه الان همه چی فرق کرده. این ایران، ایران 27 سال پیش نیست. امروز این ایران یه عالمه جوون و تازه نفس داره که نمی خوان مثل عصر حجر زندگی کنن. آقای احمدی نژاد فکر اینجاش رو کردی؟!

شایدم توی ذهن خیلی از اونایی که به این آدم رای دادن ،این جا افتاده که احمدی نژاد برای شهرداری کار کرد و رشوه ها رو کم کرد و ... اما چرا کسی فکر نمی کنه که احمدی نژاد توی این یک سال چه کار برای این شهر انجام داده ، چی بهتر شده... جز اینکه هر کار کوچکی که انجام داده توسط صدا و سیمایی که تا حالا دشمن شهرداری بوده توی بوق و کرنا می ره و مردم ساده هم که ...

اگر هم کاری انجام شده طرحهای کرباسچی بیچاره و آدمای دیگه بوده که از بخت بد ِ ما و بخت خوب ِ این آقا افتتاحش افتاده توی دوره ایشون.

کسایی که فکر می کنن احمدی نژاد سیستم فاسد شهرداری رو درست کرده می دونن که بیشتر شهردارای مناطق و کارمنداش از دوستاش و یار ِ غارای بسیجیش هستن که نصف بیشترشون بساز بفروشن و زمین خوار و دنبال اموال ِ روی زمین مونده مردم بو می کشن؟

نمی دونم فکر کردین احمدی نژادی که به خاطر عدم حمایت سردبیر روزنامه همشهری از خودش اونو اخراج می کنه، می تونه 4 سال مخالفت ها رو تحمل کنه ؟ فکر کنم جواب ِ هر مخالفت ساده یه چند سالی زندان ناقابل باشه.

با اومدن احمدی نژادی که به خبرنگارای زن جواب نمی ده و بهشون تذکر حجاب می ده ، باید منتظر جدا شدن اداره ها، بیمارستان ها،دانشگاهها و حتی پارکها باشیم.

من می ترسم از اینکه توی 4 سال از بهترین روزا و سالهای عمرم  شعورم دست کم گرفته بشه و بهم بگن که تو نمی تونی تصمیم بگیری ، فکر کنی و مواظب خودت باشی پس ما هر چی خواستیم به تو تحمیل می کنیم.

متاسفم که باید بگم روز جمعه باید به هاشمی رای بدیم تا این روزها رو نبینیم. چقدر دردناک و سخته که آدم آرمان هاش رو زیر پاش بذاره تا وضعیتش از این بدتر نشه. چقدر دردناکه...