شمعدان

حتما چشمام برق می زده. وقتی که وارد شدم رو می گم. وقتی نگهبان، در اصلی رو باز کرد و پا توی اون راهروی باریک و خوشبو گذاشتم تا برسم به سالن اصلی ،حتما چشمام برق می زده . چون به این فکر می کردم که رسیدن به آروزهای کوچیک چقدر خوب و شیرینه. واسه همینم چشمام برق می زد.

رستوران شمعدان رو هر روز می دیدم و می بینم.وارد بلوار اسفندیار که می شم همیشه یادم می مونه به سمت راستم نگاه کنم و اون ساختمون سیمانی رو با معماری عجیبش ببینم. به نظر متروک میاد اما نگهبانی که از صبح زود جلوی در رو آب و جارو می کنه نشون می ده که هنوز اونجا زنده است.

خیلی وقت بود دلم می خواست داخلش رو ببینم و یه ناهار یا شام مهمونش باشم. بالاخره شد و من لذت رسیدن به یه خواسته کوچیک رو حس کردم.

یه رستوران آروم و زیبا. کم نور و پر از آرامش که وقتی واردش می شی معماری ۵٠ سال پیش رو می بینی که با موسیقی زنده پیانو تکمیل می شه.

البته اینم بگم که یه کم قیمت غذاها بالاست ولی می ارزه چند هفته فست فود خوردن رو تعطیل کنیم و بریم شمعدان تا از یک مجموعه حرفه ای و با کلاس لذت ببریم.

اما از میون همه اینا چیزی که دوست داشتم این بود که یکی از آروزهای اون فهرست بلند بالا کم شد. آروزی کوچیکی بود اما ارزش زیادی داشت.مهمترین بخشش اینه که می فهمی یکی حواسش به آرزوهای ریز و درشتت هست و سعیش رو برای برآوردنش می کنه.

ممنونم همسر!

 

نمای داخلی شمعدان

/ 17 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرناز

ممنونم عزيزم

رضاپارسی پور

سلام دوست عزیز و ارجمند و مهربانم...ساغر دلت مدام از مدام مهر و معرفت و شعر و شور و شعور لبریز و با سپاس و تشکر از لطف و تشریف فرمایی شما به - باغ باران - و اما بعد: یک غزل جدید با نام - درخت آتش _ در وبلاگ گذاشتم لطف بفرما و بیا بخوان.ممنونتم و شرمنده’ خوبیهاتم. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

مریم

چقدر خوشحالم کسی کنارت هست که به آرزوهای ریز و درشتت فکر میکنه و تا هر جایی بتونه اونا رو برآورده میکنه! امیدوارم خدا برای هم نگهتون داره![گل] از شمعدون چی بگم که پر از خاطره است... [ناراحت] امیدوارم به زودی به تمام آرزوهای اون فهرست برسی و از زندگیت و برآورده شدن آرزوهات لذت ببری![بغل]

مسیح

خوشحالم که سرحالی [قلب]

مسیح(ع)

خوشحالم که اینگو نست.

نسترن

سلام عزیزم باور کن همیشه و همیشه به یادتم.خوشحالم که به آرزوت رسیدی...[ماچ]

رضاپارسی پور

سلام دوست عزیز...ممنون از عطر حضورت.اگه دوست داری دامغانگردی کنی بیا - باغ باران - منتظر و ممنونتم. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

حسن

سلام.همواره بهتون خوش بگذره.به مسیح جان سلام برسان

سينا علي محمدي

سلام شما دعوت ده اید به یک نظرسنجی نظرسنجی بزرگ انتخابات دهم جنبش وبلاگ نویسان