مطلب حراج دخترها رو خونديد؟

اون شب اينقدر شوکه بودم که نتونستم اطلاعات بيشتری بدم.

اگه می خواين بيشتر بدونين پس گوش کنيد:

می دونين اين اولين بار نيست که يه همچين اتفاقاتی می افته. هر روز ۲۰ پرواز غير عادی به دبی انجام می شه که در هر پرواز ۱۰ تا ۱۵ دختر به آنجا اعزام می شن و بيشترين تعداد هم مربوط به تهران و مشهد و بعد آبادان، اهواز ، زاهدان ، تبريز و کرمانشاهه.

خيلی دردناکه اما در مدت دو هفته ای که اين دختران به دبی می روند، حدود ۲ هزار بار مورد تجاوز قرار می گيرند.اما سهمشون از اين درآمد فقط ۱۰ درصد کل مبلغه.

نرخ اين دخترا در روزای اول بين هزار تا ۲ هزار دلاره و در روزهای آخر اين مبلغ به ۵ تا ۱۰ دلار هم می رسه و به کارگرای هندی و پاکستانی فروخته می شن.

وای از اين دنيا.نمی دونم که چی بهشون می گذره يعنی نمی تونم درک کنم اما خيلی دلم می خواد بدونم بعد از يکی دو روز چه حالی دارند، چی فکر می کنن يا اصلا فکر می کنن ؟

اما امروز خوندم که خاتمی به وزير اطلاعات کتبا دستور داده که اين مسئله رو پيگيری کنه. حالا واقعی يا فرماليته نمی دونم. فقط خدا کنه يکی بالاخره دلش برای اين خيل جوون بسوزه.      

/ 6 نظر / 6 بازدید
Sina

بازم ميگم يگانه عزيزم ... کاش به جای اينکه بخوايم ؟ ؟دختر فراری که به عنوان برده به کشور ديگه فرستاده شدن رو پيگيری کنيم ، یکم توی همین شهر خودمون میرفتیم تا حداقل همین برده هایی که خودشونو برای لقمه نونی اسیر دست این و اون میکنن بتونیم اینارو نجات بدیم ... و الا تا وقتی علت فرار و انحراف وجود داره مشکلی حل نمیشه ... فجیره نشد ، یه خراب شده ی دیگه ... حتی میترسم روزی اونقدر بدبخت بشیم که دخترامونو برای افغانستان بفرستن .... ( خدایا یه نظری بکن ... )

روزبه

خاتمی خيلی مسئله ها رو پيگيری کرد .کدوم به نتيجه رسيد.؟روزبه

يه رهگذر

نظرت برام محترمه .... بدنبال زيبائيها بايد گشت ... حتي وقتي كه يه تصوير غلط را از بچگي تو ذهنامون جاي دادن ولي بايد براي واژه هاي بد هم مفهوم ديگري وجود داشته باشه ... فقط بايد به حقيقتشون فكر كرد..

shirin

اون دختر فراريه بايد خودش دلش برای خودش بسوزه... خوب نره... کسی که مجبورش نکرده... من به اين چيزا اعتقاد ندارم که طرف گول خورده

فرزاد

وبلاگ قشنگتو خوندم. هيچ ميدونی يه عکس مفهومی به اندازه ده صفحه متن رو به مخاطبش می تونه انتقال بده؟ و تو به راحتی از اين به بعد می تونی عکس تو وبلاگت بذاری فقط کافيه رو لينک پايين کليک کنی (http://www.embpro.com/Mail/picture.asp)

alireza

weblog من رو هم ببين.مرسي