او آمد...یاورش باشیم

سید محمد خاتمی بالاخره تردیدهاش رو کنار گذاشت و کاندیداتوریش رو برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد. هرچند که به قول خودش تردید نداشت،تدبیر دیگه ای داشت.تدبیری که همون اومدن میر حسین بود. اون نتونست تردیدهای این چند ساله رو کنار بذاره و بازم خاتمی اومد.

خوشحالم..خیلی.هرچند این خوشحالی کمی با ترس همراه. ترس از موج تخریب هایی که مطمئنا از همین امروز شدت می گیره. حرف های نامربوطی مثل حمایت آمریکا از اصلاح طلبان که باعث می شه بعضی مردم که پدر کشتگی عجیب غریبی با آمریکا دارن، از اصلاح طلب ها نا امید بشن.

با این حال امیدوارم. فکر می کنم هممون امیدواریم. به اینکه خاتمی تحمل کنه، ما هم حمایتش کنیم و باز هم دوره اصلاحات شروع بشه.

به امید روزهای خوب برای ایران و ایرانی ها!تشویق

/ 19 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
*elham

به امید آن روز.,

جاسم جباری

حامی خاتمی٬ لینکت کردم بد حجاب - تا انتخابات دهم http://www.badhijab.blogfa.com

بهداد بامداد

یگانه ..................... ولنتاین مبارک .................

سلاله

سلام خوبی ؟ اومدنشون رو تبریک میگم . خوشحالم شادباشی [گل]

ســـــــــــــــــــــــــارا

$$$$$_______________________________$$$$$ __$$$$$$$$*_____________________,,$$$$$$$$* ___$$$$$$$$$$,,_______________,,$$$$$$$$$$* ____$$$$$$$$$$$$___ ._____.___$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$,_'.____.'_,,$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$,, '.__,'_$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$$$$$$ ______***$$$$$$$$$$$@@$$$$$$$$$$$**** __________,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, _____,,$$$$$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$$$,,, ____*$$$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$$$$ ___,,*$$$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$$$$,, _,,*___*$$$$$$$$$$$___*___*$$$$$$$$$$*__ *',, *____,,*$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$*,,____* ______,;$*$,$$**'____________**'$$***,, ____,;'*___'_.*__________________*___ '*,, ,,,,.;*____________---____________ _ ____ '**,,,, سلام با وبت خیلی حال کردم خیلی خوب بود منم یه وبلاگ نقلی دارم به پای وب تو نمیرسه ولی خوشحال میشم بیای ببینیش و از نظراتت استفاده یکنم

سلاله

سلام یگانه جون نیستی ؟ کم پیدایی خواهر گلم . انشالله که سلامت باشی . به روزم خوشحال میشم ببینمت یاعلی [گل]

محسن داودی

می دونی به این فکر می کنم که باید خودمون هم یه کاری بکنیم , فقط با رای دادن و نشستن که خاتمی جانمان همه کاری رو بکنه این جور در نمیاد , مردم باید خودشونم یه کم بجنبن . این رخوت رو کنار بذاریم و سر حال بیایم و کاری کنیم وگرنه چه فایده ؟ . اینجوری که ما داریم عمل می کنیم فقط خودمونو گول زدیم و صاحب صندلی ها رو عوض کردیم . میبینم که بلاگ یگانه به یه بلاگ سیاسی تمام عیار بدل شده ... با خودمان یگانه باشیم این روزها . موفق باشی خیلی خیلی خیلی

مریم

به قول یکی از دوستام: سید! بودنت را همه این بار غنیمت داریم

سلاله

سلام خوبی عزیزم ممنون که زحمت کشیدی گلم . اگه دوست داری تو بحث شرکت کنی بدو بیا [گل]

سلاله

سلام خیلی ممنون که اومدی . وجودت باعث دلگرمی منه . خیلی لطف کردی عزیزم . شادباشی یاعلی [گل]