خيلی موقعها وقتی آدم به اون چيزی که سالها برايش زحمت کشيده می رسه،می فهمه که اين همونی نيست که می خواسته شايد هم فکر کنه زندگيش و همه اون لحظه هايی رو که می تونسته خيلی ازشون استفاده کنه برای رسيدن به مقصودش ،از دست داده .

شايد هم فکر کنه که اونی که به دست آورده اصلا شبيه چيزی که فکرشو می کرده نيست يعنی اينقدر توی روياهاش تصوير های زيبا ساخته بوده که حالا وقتی با واقعيت رو به رو می شه ، می بينه که قضيه خيلی معمولی تر از اين حرفهاست.

اين خيلی دردناکه . حتی به نظر من آدم يه لحظه فکر می کنه خاليه خالی شده. اما شايد از همه بدتر بدتر اين باشه که بعد از بدست آوردن آرزوش، به اين فکر می افته که حالا باهاش چی کار کنه .

از همون روزی که اين آرزو می افته توی سرت ، می شه بهانه زندگيت، دليل همه کارات، روز و شبت و ... اما وقتی می رسی چی ؟ حالا صبحها به چه اميدی از خواب بيدار شی؟ خاطره لحظه رسيدن فقط می تونه چند روز آدمو سرگرم کنه و بعد...

نمی دونم همه افقهای دوری که توی ذهن می شه داشت به اين سرنوشت دچار می شن يا نه اما می دونم اين لحظه ها و حسها خيلی سختن. به تمام تفکرات و آرزوهات شک می کنی. انگار اون چيزی که می خواستی پيدا کردنش خيلی هم سخت نبوده !

نمی دونم راه نرسيدن به اين حس يا تغيير دادن اون چيه. شايد بايد بعد از به دست آوردن هر هدفی بايد هدف ديگه ای طراحی کرد يا نه همون هدف و آرزويی رو که حالا تو دستته استوار کرد و نوترش کرد...

شما تا به حال به اين حس رسيدين ؟باهاش چه کردين؟

نظر شما راجع به راه حلها چيه؟

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرزاد

سلام وبلاگ حيلي باحالي داري ولي حيف که از عکس استفاده نکردي آخه يه عکس مي تونه يه دنيا مفهوم رو برسونه . درسته که اين کار تو پرشين بلاگ سخته ولي من يه راه حل برات دارم کافيه به آدرس URL مراجعه کني و طبق راهنمايي اونجا عمل کني اگه مشکلي داشتي بهم ميل بزن اگرم موفق شدی يه ميل بهم بزني ممنون ميشم.فعلا قربانت

adel

سلام : دوست عزيز وب جالبی داری .شماچقدر با نمکین..بازم به ماسربزنین..خوشحال میشم..بای.)چشمک+خنده)..بای

يك مثل همه

چه تصادف جالبي .... از نظر اسمي كاملا مثل من هستيد فقط يك خورده اسپل اسممون فرق داره

passat

آرزو کنيم آرزوهامون دست يافته نشوند.چون اونوقت بی ارزش ميشن.شايد....................وقتی آمدی نفهميدم چه کسی آمده/وفتی رفتی فهميدم کی رفته!

passat

می تونيم بيشتر صحبت کنيم

mojgan

تا اون آرزو چی باشه.البته اين حکمت زندگيه ...به آرزو ميرسی بعدش يه ارزوی ديگه

امشاسپندان

ببين دوست من لذت اين کاجرا به همين موضوعه...به هدفی می رسيم بعد هدفی ديگر را جايگزين می کنيم و اين سير همينطور ادامه دارد.

سومنات

يگانه عزيز؛ از دل سلامت می‌کنم. شعرها و نثرهای زيبا و ساده و در عين حال بسيار با صفايت را خواندم و لذت بردم. انشالله «علي» پشت و پناهت باشد.

na30m

سلام يگانه جون تغييراتو انجام دادم اميدوارم خوشت بياد

Sina

ای بابا پس نسيم اين لينک ها رو اضافه کرده .. ای بابا دستش درد نکنه ولی کاش قالب رو هم عوض ميکرد ... اگه من بودم که کلی اينجا رو داغون ميکردم ... خوب اين يگانه هم که معلوم نيست چطور مينويسه ... من هر روزميام اينجا ميبينم باز همون آش و همون کاسه ...