حس خوب مشترک بودن

همین قدر که از فضای انتخابات و از شور و هیجانش لذت می برم، از زد و خورد ها، بگو مگو ها ، افتراها و بحث های بی ثمر ، بدم میاد.

یه جایی فرسایشی و اعصاب خرد کن می شه. اما امسال همه چیز مضاعفه. اضطراب و دلشوره ای عجیب داره که لحظه ای آدم رو رها نمی کنه.تردیدهایی که آدم رو در انتخابش مردد می کنه.

دو جبهه شدن اصلاح طلب ها امسال بیشتر از هرچیزی عذاب آور شده. نمی فهمم بحث و جدل ها رو.نمی فهمم متهم شدن میر حسین رو به خیلی چیزا و قهرمان خوندن کروبی رو. کسی که به فاصله یک هفته نامه اعتراض آمیزش به صدا و سیما تبدیل به تمجید و تشکر می شه.

بگذریم که رای هرکس برای خودش محترمه. فقط به این فکر می کنم که فارغ از کاندیداهای مورد نظرمون ، این دوره یه هدف بزرگ و مشترک داریم. اینکه ۴ سال گذشته رو پاک کنیم و نذاریم دوباره تکرار بشه.همه ما می تونیم توی این کار بزرگ شریک بشیم

لینک روز:

رو  شدن فریبی دیگر

 

/ 18 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غزلسرا

سلام گرامی [گل] همیشه می خوانمت... و اکنون آپم و منتظر سیلی نقد شما [گل]

رضاپارسی پور

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] سلام... چه حس خوبی ... [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

جوشا

انصراف هر یک از این کاندیداها ( رضایی-کروبی-موسوی) در شرایط فعلی به سود احمدی نژاد است. بنابر این با ارائی که هر کدام جذب می کنند از ارای اقای متقلب( احمدی نژاد ) می کاهند.

حسین

سلام یگانه عزیز امیدوارم این حس مشترک فراگیر بشه و دوباره همگان نظاره کنیم , سر برآوردن آفتاب اصلاحات را ! به امید فردایی بهتر و روشنتر [گل]

سلاله

سلام گلم خوبی ؟ ببخش دیر خدمت رسیدم . سفر بودم . . کاش کروبی به نفع میرحسین کنار بره به امید فرداهای روشن ... یاعلی [گل]

آزاده

سلام نگران نباش بالاخره همه چیز 22 خرداد مشخصه میشه البته با دلشوره موافقم من هم خیلی نگرانم

آزاده

سلام نگران نباش بالاخره همه چیز 22 خرداد مشخصه میشه البته با دلشوره موافقم من هم خیلی نگرانم

بیژن آریا

درود بر گرامی همدلان. اکنون که به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک میشویم بر خود لازم دیدم نکته ای را به همه گرامی همدلانم بگویم. صمیمانه از تمامی کسانی که قصد رای دادن دارند خواستارم در روز رای گیری همراه با پدر،مادر،پدر بزرگ،مادر بزرگ ودرکل با هرشخص دیگیری که که از سواد کافی برخوردار نمی باشد به پای صندوق های رای بروید و برای آنها نام کاندیدای مورد نظرشان را بنویسید. چون کسانی که سواد کافی ندارند یا به هردلیلی رای خود را میدهند کس دیگری بنویسد امکان دارد آن شخص تقلب کرده و نام کاندیدای موذد نظر خود را بنویسد. از تمامی شما خواستارم که این را به تمامی دوستان و اشنایان خود بگویید که همراه با اشخاص کم سواد به پای صندوق های رای بروند تا خدایی نکرده تقلبی صورت نگیرید. ویادتان باشد که حتی یک رای هم یک رای است و باید تاجایی که میتوانیم جلوی تقلب را بگیریم. به امید پیروزی بر احمدی نژادیسم ها در بهارر88. شادوپیروزباشید. بدرود.