سيد خندان خداحافظ

خداحافظ!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

خداحافظ سید همیشه خندان من! امروز از همه چیز خلاص خواهی شد. از دورنگی های دوستان و بی انصافی دشمنانت. از سختی و سنگینی چیزهایی که بردوشت گذاشتن تا تو به تنهایی بار ِ کسانی را به دوش بکشی که امیدی به ماندن نداشتن و تو تنها بهانه ای شدی تا کمی بیشتر بمانند.

از بی معرفتی ما هم خلاص می شوی. از ما که گفتیم تو شعار دادی و به شعارت عملی نکردی اما خودمان یک لحظ شعار ماندن و تحمل کردن را عملی نکردیم و یک شبه از تو انتظار معجزه داشتیم ! آن هم در کشوری که حتی معجزه هایش هم کاری برایش نمی توانند بکنند و فراموش کردیم که تو خود معجزه ای بودی! 

اما رفتن تو برای ما اول اسارت است ! تو می روی و آسوده می شوی و ما می مانیم و در بند می شویم! در بند کسانی که از همین الان دلشان از رفتن تو غنج می زند تا هر چه در 8 سال رشته بودی پنبه کنند! فقط نمی دانم می توانند سایه سنگین تو را در تمام قدم هایشان حتی در آن سر ِ دنیا ،تحمل کنند!

نبودن تو و خنده هایت، عصبانیت های زودگذر و مهربانی هایت، حرفای تازه ات برای هر کسی مثل من که 8 سال عاشقانه چشم به تو دوخته بود، سخت است اما برای خودت خوشحالم که امشب را آسوده می خوابی. خوشحالم که دیگر مجبور نیستی برای دل خوشی من و امثال من بخندی. آسوده باش!

تصویر لبخند هایت ، ماندگار ترین تصویری است که از تو در ذهنم  می ماند گرچه می دانم کسانی که به خوبی می خندند، به خوبی گریسته اند!

خداحافظ!  

 

/ 16 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسترن

سلام چه با احساس گريم گرفت يگانه.من هم خيلی دوسش دارم نگاهش خيلی مهربونه.راستی خانم خبر نگار نمونه شدنت هم مبارک.

bahar&paria

خدا به دادمون برسه بعد اون ما ايرانيا اصولا وقتی کسی رو از دست ميديم و بدترش گيرمون مياد آه نال راه ميندازيم که چه خوب بود و فلان کاش يه کم فقط يه کم منصف تر بوديم ( منظورمون تو و اين نوشتت نبوداا کلا گفتيم تو که ماه ماهی..)

محسن داودی

اين روزها همچنان ميگذرد و تنها چيزی که لحظه به لحظه از کف ميرود غرور ايرانی ماست

pedram

سلام. کم پيدايی ؟؟؟ يک بحث داغ تو وبلاگم راه انداختم. دوست دارم نظرت رو بدونم . بی پرده .... اگه تونستی بيا ....

پریوش

سلام؛روز مرد و مردانگی مبارک...عیدبه کامتان!...فعلا...بر می گردم...بدرود

bahar&paria

بهت حق می دم اين روزا سرت شلوغ باشه ، بهتم بابات همون تبريک می گم d: