اینقدر قلبم سخت شده بود که دوست داشتن رو باور نمی کردم. اینقدر برام از افسانه بودن عشق و دوست داشتن گفته بودن که مطمئن بودم همچین چیزی وجود نداره. برای همین وقتی گفتی:" دوستت دارم !"حس کردم چقدر این جمله نامفهمومه! حس کردم صدات از یه جای دور می یاد. با فاصله ای به اندازه چند قرن!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

می دونم خودتم این رو می فهمیدی. می دونم وقت گفتن همه احساست، اون چیزی رو که باید تو نگاهم می دیدی، نمی دیدی. نگاهم مثل آدمای منگ بود با یه لبخند احمقانه. می دونم بهم فرصت دادی،تحمل کردی تا منم مثل خودت معجزه دوست داشتن رو درک کنم. می دونم صبر کردی تا یخ نگاهم آب بشه و بفهمم که منم دوستت دارم. اینو وقتی فهمیدم که با یه روز ندیدنت هوای شنیدن صدات و حرفات رو کردم. حس کردم به اون چیزی که می خواستم دارم می رسم. همونی که بهت گفتم. اینکه وقتی صبح از خواب بیدار می شی و چشمت رو باز می کنی، می دونی یکی رو داری. کسی هست که منتظر توست. براش مهمی و اون آدم به جز خودش به تو هم فکر می کنه. خیلی زیاد!

حس خوبی بود. تعلق داشتن! اینکه علاقه ات به تمسخر گرفته نمی شه. اینکه یه نفر یه اظهار علاقه کوچیکت رو توی هوا می قاپه چون می خواد که تو رو داشته باشه. اینکه همه آرزوی یه نفر زندگی با تو باشه،خیلی حس خوبیه.

بعضی چیزا رو دیر می فهمیم. اما شاید هم لازم باشه. اینکه تجربه کنی و یه دفعه تو برهوت به یه بیشه سرسبز برسی. حالا می تونم بگم که با دیر فهمیدنم چه روزایی رو از دست دادم!

آره دیر فهمیدم اما بالاخره فهمیدم و الان واقعا بهت می گم :" منم دوستت دارم!"

 

/ 22 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
maryam

به روز شدم.بيا يه سری بزن

مجتبي

سلام دوست عزيز از اينکه با وبتون اشنا شدم خوشخالم بايد وبتون رو بخونم خوشحال می شم که به من هم سر بزنين بای. بفعلا

نسترن

سلام عيد تو هم مبارک راستی نظر من کو؟من مطمئنم رسيده پس چرا حالا نيست؟

نسترن

سلام يگانه جون.تود باران و که يادت نرفته؟روزش عوض شده روز جمعه ساعت ۱۰ صبح جمشيديه.باهات تماس می گيرم.عشق خوشبختت رو هم بيار.خودت گفتی پايه ای نزنی زيرش يک وقت؟

محمد رضا

سلام عليکم. خدمتتون عرض کنم که شما سوالی نپرسيدين که جواب من سکوت باشه. من خوبم به خوبی همه دوستانم؟ اينو که ميدونی؟ و الان تقريبا همه خوبن و من از همه بهتر. گفتيم ما هم خبرتون کنيم يه وقت مديون نشيم.

نسترن

سلام يگانه جون.دوباره بيا شايد بهتر بتونی عکس ها رو ببينی.

محمد رضا

عيد شما مبارک...

bahar&paria

شاخ اين غول بزرگ رو شکستم يگانه جون مرسی که دعام کردی / شيرينی عروسی کی بخوريم ؟؟

محمدطه

سلام ممنون بابته نظرت...هيچ گاه کسی را مجبور نکردم به گونه ای که من مايلم بنويسد....من فقط نظرم را گفتم ...همين و بس.

محمد رضا

مهم چگونه بودن است حتی در سکوت و خاموشی. که حضور تو و دیگر دوستانم نقشی است پرنور در خاطرات من٬ خاطراتی به وسعت امروز و فردا. و من با پشتوانه ای به همين وسعت و با افقی به پهنای رحمت الهی و توکلی به قدرت قادر مطلق٬ و امیدی به وسعت دل بی کران و مهربان امام عصرم و ره توشه ای به عظمت عبارت:{« فسیکفیکهم الله و هو السميع العليم» پس او مرا کفايت می کند که او شنوا و داناست بر احوال من...} آزمایشات سخت الهی را پشت سر می نهم انشاءالله. محتاج دعای خیر شما و دعاگوی خير برای شما٬ محمد رضا.( به صورت ساده تر و خودمونی و دور از همه اين کلمات قلمبه سلمبه می خوام بگم که خوب خوبم . اوضاع و احوال دانشگاه خوبه. سه واحد تابستون پاس شد. ۱۵ واحد اين ترم گرفتم که به اميد خدا تلاش ميکنم برای گذروندنش. ضمنا ثبت نام در کلاس زبان انگليسی يکی ديگه از کارهام بوده. و سعی در آدم خوبی شدن مهم ترين سعي من. دعا يادت نره. خدا نگهدارت.)