امروز خبری خوندم که نتونستم در موردش ننويسم. اينقدر دلم رو به درد آورده که ...

خبر اينه که دکتر حسن نمکدوست، استاد دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبايی اخراج شد. البته به حکم رئيس جديد دانشگاه يعنی حجت الاسلام شريعتی.

دکتر نمکدوست توی همين دانشکده استاد من بود و به جرات می تونم بگم که بهترين استادمون بود. با معلومات بسيار عالی که باعث شد بهترين پژوهشگر سال بشه. از طرف ديگه محبوب ترين استادمون هم بود. بارها توی نظر سنجی های داخل دانشکده بچه ها بهش رای داده بودن. آنقدر دوستش داشتن که کلاساش هميشه پر از دانشجو بود. شايد مهمترين دليلش هم احترامی بود که به شخصيت دانشجو می ذاشت و به حرمت کلاس.

و حالا اين استاد اخراج شده . کسی که هيچ وقت درساش از يادم نمی ره. کسی که يکی از بهترين روزنامه نگارای ايرانه و هنوز وقتی می خوام چيزی در قالب مقاله بنويسم، حرفاش مو به مو به يادم می ياد.

استاد نمکدوست به بهانه اين اخراج شده که در مدت دانشجويی دکترا، استاد بوده. من که دانشجوی اون دانشکده بودم ديدم که چندين استادمون همينطور بودن و در مقابل کسانی بودن که دکتراشون رو گرفته بودن اما دريغ از يک ذره اطلاعات به روز و اخلاق استادی.

چه بر سرمون داره می ياد؟ اينها چه چيزی رو نشونه گرفتن؟ تمام حرمت و منابع علمی ايران رو؟ چرا به خودشون اجازه می دن که با همچين آدهايی اين کار رو بکنن؟

تمام اين مدت اين جمله امام علی (ع) توی ذهنم می چرخه: (( هر کس کلمه ای به من آموخت، مرا بنده خود ساخت.)) 

/ 18 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پریوش

گر مواظب قلبهايمان باشيم که نخوابند هر روز روز عشق است* ...امروز روز عشقه...عشق ایرانی...(سپندار مذگان ايرانيان باستان)..و دلم می خواست که قشقنگترین هدیه دنیا رو ه به همدیگه بدیم....اونچیزی که الان توی رابطه ها خیلی جاش خالیه....اعتماد...........امروز و هر روزت مبارکhttp://www.yazgulu.com/Guller/146.swf

hichki

خوب من اپم ...دکتر نمکدوستم ولش کن...ما واسه خودمون زندگی ميکنيم ن واسه دکتر افشار ها و دکتر نمکدوست ها

شب يلدا

همه که مثل هم نيستند و نميشه که از همه يه طيف کاری رو طلب کرد.......بگذر که اين چيز ها دنيا به خودش زياد ديده.......بای

hichki

با ژوزش از اينکه نميدونم چرا اژ نميکنيين ..بايد بگم که به روز هستم و مشتاق شنيدن نظر فرهيخته ای مثل شما

بهار

سلام دختر تو چرا آپ نمی کنی؟؟ گرچه حقم داری ، منم نامزد داشتم اين ورا آفتابی نمی شدم

ensanak(chekaad

اينا دارن مارو کجا می برن؟؟؟؟ تا کی بايد ناظر بود؟

ensanak(chekaad

ببخشید يه مدت بی خبر گذاشتمت؛ مشغول عوض کردن خونه ( وبلاگم بودم )!

نسترن

سلام به يگانه ی مهربون الان که دارم برات می نويسم تو دفتر مشغول کار و گزارش و احتمالا يک کمی النگو هم قاطيش شده.آدم بعضی وقتا دلش می سوزه.کلا استادای دانشگاه نه همشون اما بعضی ها خيلی رو آدم تاثير می زارن.

maryam

مگه نمی دونی اين روزا با معلومات مشکل دارن و فقط بيسواد ها را دوست دارن؟؟؟؟؟؟؟؟

hichki

من به روزم و منتظرت عزيز