ظلم از کفر بدتر است

* الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم

یک دیار با کفر پایدار می ماند ولی با ظلم نه!

پیامبر اسلام واقعی (ص)

* خدایا سال گذشته این روزا در حریم حرم امنت بودم. آزاد و رها از هر چیز. از هرکس. همه دنیا خلاصه شده بود در مسجدی که هر روز تشنه تر از دیروز، انتظار دیدنش را می کشیدم.خدایا! هیچ کس و هیچ چیز مهم نبود . هیچ چیز نبود جز خودم و خودت.جز خودم و خودم.

حالا یک سال گذشته و این روزها در التهاب وحشتناکی به سر می برم و می بریم که هیچ وقت شبیه اش را سراغ نداشته ام. این روزها زندگی نمی کنیم . فقط زنده ایم. قلب ها زخم خورده، روح ها جریحه دار شده و چشم ها اشک آلود نظاره گر چیزهایی است که با ناباوری هر روز می پرسیم چرا!

همچون هاجر شده ام میان مسعی. حیران و سردرگم. اما هنوز امیدوار به تو و حکمتت.

خدایا به حق آویختنم به پرده سیاه کعبه ات، به حرمت حجر اسماعیل و مسعی هاجر، به حرمت مقام ابراهیم و شکاف خانه کعبه ، به حق سختی هایی که پیامبرت در راهت کشید و به حرمت همه خوب هایی که تو را دوست داشته اند اما مورد ظلم قرار گرفته اند، نگذار ناامید و گریان باقی بمانیم. نگذار حقمان پایمال شود. خدایا بعد از این روزهای سخت ، روزهای آسانی را پیش رویمان بگشا. خدایا!فقط تو را داریم.

/ 28 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. امروز مشکلی برام پیش اومد که هنوز بعد از 1ساعت دارم میخندم.[نیشخند] امروز وبلاگم شیدایان2فیلتر شد. ومن مبجور شدم وبلاگ شیدایان 3 را راه اندازی کنم. حالا نکته جالبش اینجاست که تنها در طول چند دقیقه وبلاگ شیدایان2. sheydayan2.persianblog.ir شیدایان3. sheydayan3.persianblog.ir شیدایان4. sheydayan4.persianblog.ir فیلتر شدند[نیشخند] با اینکه رسما در وبلاگم اعلام کرده بودم"دیگر فعالیت سیاسی نمیکنم"ولی امروز شاهد این پدیده بسیار خنده دار بودم.[قهقهه] اکنون تمام پست های سیاسی خود را حذف کردم و وبلاگم را به شیدایان5.sheydayan5.persianblog.ir منتقل کرده ام. خداراشکر تاکنون که فیلتر نشده. امیدوارم آن شخصی که هی وبلاگ من را فیلتر میکند متوجه این موضوع شده باشد که تمامی پست های سیاسی ام را حذف کرده ام و هرچی الان در وبلاگم موجود است درباره ایران و تاریخ می باشد. خلاصه این پدیده بسیار نادر و عجیبی بود که امروز برایم پیش آمد. [نیشخند][قهقهه][نیشخند] شادوپیروزباشید. بدرود.

حسین

سلام به قول مرحوم شریعتی :" مگر نمی دانی که بزرگترین دشمن آدمی فهم اوست ؟ تا می توانی خر باش تا خوش باشی ! آدمی تا احمق است در بهشت بسر می برد و همینکه آن میوه ممنوع آگاهی را مزه کرد هبوط می کند و زندگیش از فراغت گیاهی و جانوری به « تلاش و جهاد » بدل می شود و تبعیدی زمین و غریق رنج ! "

حسن

سلام.اندکی صبر سحر نزدیک است

آرمان آریایی

فقط سلام..همین!...به امید فردای روشن برای من، تو و تمام مردم دنیا

فرشته نجات

ممنونم از محبتت دوست عزیز! مطمین باش همه دنیا الان تصاویر ایران رو می بینه! هر روز و هر ساعت اخبار داره نشون میده! تمام سیاست مداران در تلویزیون ها داره از ستمی که به مردم ایران می شه می بینه در همه جای دنیا همه ایرانیا در حال تظاهراتن. ببین اگر کاری داشتی یا کمکی ازم بر من ایمیل بزن

مریم

سلام عزیزم! میپرسم خوبی و تو در مورد حال جسمیت بهم بگو/حال روحیت رو خودم میدونم! این حرفها چیه میزنی! منم شرایطت رو میدونم که مزاحمت نمیشم! راستش یه دلیل دیگه هم دارم و اون اینه که خودمم در شرایطی نیستم که بتونم دلداری بدم! فقط مواظب خودت باش/ خیلی زیاد![بغل][ماچ]

علی منفرد

الهی آمین ما باده ز خون دل می نوشیم در خم تن خویش چو می می جوشیم جان را بدهیم و نیم از آن باده خوریم سر را بدهیم و جرعه ای نفروشیم .......... ما کار و دکان و پیشه را سوخته ایم شعر و غزل و دو بیتی آموخته ایم در عشق که او جان و دل و دیده ی ماست جان و دل و دیده هر سه را سوخته ایم

بیژن آریا

سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست چشم در راه نونوشتارهای تو هستم.

رسول

یاواش ........مواظب .............. احتیاط باش[ماچ]